Yurtdışı İşlemleri
*Yurtdışından sipariş veriyorum, Kargo ücreti ne kadar tutar?

Bulunduğunuz ülke ve alacağınız ürünün özelliklerine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.Sepetinizde, aldığınız ürünlere ve teslimat adresinizde ki ülkeye göre belirlenen kargo ücretini görebilirisiniz.


* Yurtdışına teslimatınız kaç günde ve hangi kargoyla yapılmaktadır?

Teslimatın yapılacağı ülke ve bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Teslimatlarımız PTS kargo güvenciseyle en hızlı şekilde sorunsuz olarak yapılmaktadır.*Yurtdışından verdiğim siparişi nasıl takip edebilirim?

Siparişleriniz kargolanıp bölge dağıtım merkezine ulaştıktan sonra, sisteme kayıtlı olduğunuz mail adresinize gönderilecek olan takip numarası üzerinden takibini sağlayabilir, detayları için ilgili PTS kargo şirketi ile irtibata geçebilirsiniz..*Yurt dışında yaşıyorum, TR bedenleri ile burdaki bedenler aynı mıdır?

Ürünlerimizin tümü EU bedenleridir.*Yurtdışındayım. Aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz.  (Abiyelerde bu süre 24 saattir)

İade edeceğiniz ürünün kutusu, ambalajı ve varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır ve ürün tekrar satılabilirlik halini korumalıdır (tadilat görmemiş, kirlenmemiş, vs.)
 
İsim,soyisim,sipariş numaranız, ürün iade nedeniniz, adres ve imzanızı belirten bir dilekçe yazıp, paketinizin içerisine ekleyip Zerruba Tesettür Onur Karsavran, Fetihtepe Mahallesi Umar Sokak No:3/A Beyoğlu/İstanbul adresine kargo ücreti size ait olacak şekilde gönderebilirsiniz. Paketinizin üzerine mutlaka iade ürün (Return Product) yazmanız gerekiyor aynı zamanda gönderdiğiniz kargo şirketine de bunu belirtmeniz gerekiyor. Aksi durumda paketinizden doğacak herhangi bir vergi ya da ek ücretten sorumlu olamıyoruz.
 
İadenizi gönderdikten sonra, kargo firmasından alacağınız gönderi kodunuzu saklayınız. Gerekli olması halinde sizden talep edilebilir.
 
Ürün elimize ulaşmadan herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir. Ürün elimize ulaştıktan sonra iade işleminiz başlatılır ve ücret iadeniz 7 ile 20 iş günü içerisinde hesabınıza yapılır. Yurtdışı siparişlerinde değişim işlemi yapılamamaktadır.*Yurtdışında yaşıyorum, kapıda ödeme var mı?

Kapıda ödeme seçeneği sadece Türkiye içi gönderimlerde geçerlidir. Tüm ülkelerden Kredi kartı, Paypal ve banka transferi (havale/EFT) ile ödeme yapabileceğiniz gibi belirli ülkelerde geçerli ödeme seçeneklerimiz de mevcuttur. Ayrıca ödeme sayfasında siparişinizin gönderileceği ülkeye göre aşağıdaki ödeme seçenekleri de tarafınıza sunulacaktır. 

-Visa 
-Master 
-Amerikan Express
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.