Garanti ve İade Koşulları

 

Satın aldığınız ürünü, teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 3 gün içinde iade edebilirsiniz. İade kargo ücreti müşterilerimize aittir. Teslim aldığınız tarihten itibaren 3 günü geçen ürün iadeleriniz kabul edilmeyecektir. Sizden tek isteğimiz,ürünleri ve faturayı eksiksiz olarak bize bildirmeniz. Bu aşamada müşteri hizmetlerimiz vasıtasıyla bilgi alabilirsiniz. (0212 520 70 20)Dikkat etmeniz gerekenler;

  • İade etmek istediğiniz ürünlerin etiketi koparılmamış, bozulmamış, yırtılmamış, kutusuna zarar gelmemiş, dolayısıyla yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş, orjinal kutusunda/paketinde ve teslim aldığınız şeklini koruyor olmalıdır.Aksi takdirde iade kabul edilmemektedir.
  • İade kargonuz bize ulaşıp, iade departmanımız tarafından incelenecek ve olumsuz bir koşul olmadığı sürece sadece ürün ücretini (kargo ücreti hariç) ödeme yaptığınız kredi kartına kontrol sonrası iade edilecektir. Bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza işbu iade ücretinin düşme süresi (7-14) gün sürmektedir.
  • Kargo ücretsiz kampanyalı ürünlerimizin iadesinde kargo ücretleri düşülerek sadece ürün bedeli iade edilecektir.

Ürün Değişim Şartları;Değişim yapacağınız ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren en geç (3) gün içinde stoklar dahilinde bize ulaşarak kargo karşı ödemeli olacak şekilde bize gönderebilirsiniz. Değişimde kargo alıcıya aittir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.