Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Teslimat ve Garanti

Zerruba için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.

Bu yüzden siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir.

Normal şartlarda, Zerruba Tesettürden yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, İstanbul içine elinize geçen e-mailden sonraki ilk (2) iki iş günü içerisinde, diğer illere ise sipariş tarihini takip eden (3-5) iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığıyla size ulaştırılır. 

Cuma günleri 12:00 den sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. 

Hafta içi saat 12:00 den sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.

Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.


Teslimat ve Kargo Ücretleri


Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.


Yurtdışı teslimatları


Teslimatın yapılacağı ülke ve bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Teslimatlarımız PTS kargo güvenciseyle en hızlı şekilde sorunsuz olarak yapılmaktadır.


Kategorilere göre özel teslimat şartları


Zerruba sunduğu ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle, taşıma ve teslimat koşullarında zaman zaman görülen değişiklikler yaşanmaktadır


Zerruba da satışı yasak ve kısıtlı olan ürünler var mıdır?

Zerruba, etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, bu tip ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezentasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez.


Siparişiniz elinize ulaşmadıysa...


Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, 0850 532 78 22 numaramızı arayarak veya destek@zerruba.com adresine mail attığınızda uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.


İade koşulları


Müşteri Zerruba dan kaynaklanan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde ürünü teslim aldığı tarihten itibaren (14 gün) içerisinde ürünü kargo bedeli ödemeksizin karşı ödemeli olarak iade etme hakkına sahiptir

(14 Gün)
içerisinde iade edilemeyen ürün onaylanmış sayılıp iade kabul edilmemektedir.

Abiye ürünlerde ise, sadece ürünü teslim aldığı gün (24 saat) içinde denenmemiş olma koşulu ile iade edebilme hakkına sahip olabilecektir.

Ürünün Kutu, Poşet, Ambalaj kayıp veya deforme olduğu durumlarda ürün iade alınmamaktadır.

Zerruba tüm sistemi web tabanlıdır. Böylece kullanıcıların tanınması ve veri güvenliklerinin onaylanması işlemi hızla gerçekleşir. Bu işlemler sırasında web tarayıcılarına "cookie" adlı veriler gönderilen kullanıcıların, tek yapmaları gereken, web tarayıcılarını ( Chrome-Explorer-Safari) belirli aralıklarla ( CTRL + F5 ) yaparak yada adres çubuğunun geçmişini temizlemesi gerekmektedir.

Bilgi Güvenliği 

Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi Zerruba personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir.

Zerruba, kullanıcılardan derlediği bu kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Bilgi Paylaşımı 

Zerruba; yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.

Ayrıca, kullanıcılar onay verdikleri takdirde, bu bilgiler Zerruba tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

Güvenli Alışveriş Garantisi 

Zerruba, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır.

Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine, kredi kartı verilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine Zerruba personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinsiz erişemez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.