Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra, siparişin verildiği an "en az" 2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a olan uzaklığına göre de kargo şirketi 1-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Olası bir sorunla karşılaşmanız durumunda bizlere aşağıda belirttiğimiz bir çok mecradan ulaşmanız mümkündür.

•Müşteri Hizmetleri : 0850 532 78 22

•Facebook : facebook.com/zerruba

•Twitter : twitter.com/zerruba

•Instagram: instagram.com/zerruba

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Zerruba garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Kargo ücreti ne kadar?


Yurtiçi 100 TL ve üzeri alışverişlerde tüm kargo masrafları bize aittir. 100 TL altında yapılan alışverişlerde 8,90 TL (kapıda ödeme dahil) kargo ücreti yansıyacaktır

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.